X
تبلیغات
صفحه اول تماس با ما RSS قالب وبلاگ
هر آنچه در مورد سفر باید بدانید
اطلاعات جامع گردشگری و تهیه بلیط هواپیما اگر قصد سفر دارید ما برای شما بهترین روش های سفر و شیوه های خرید بلیط ارزان هواپیما را پیشنهاد
فرهاد مرتضوی شنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۶

از آنجا که قیمت بلیط هواپیما می تواند بزرگترین بخش هزینه های سفر شما باشد ، پیدا کردن یک بلیط هواپیمای ارزان می تواند به همان اندازه پیدا کردن مقصد مناسب ، محل اسکان مناسب ، لوازم و چمدان مناسب یا هزینه های تفریح و گشت در مقصد مهم باشد.

بنابراین اگر قیمت بلیط هواپیما بیش از حد گران باشد، شما احتمالاً به هیچ جا نمی روید .

من امروز می خواهم به شما کمک کنم تا بتوانید بهترین و ارزان ترین بلیط هواپیما را برای مقصد سفر خود پیدا کنید.

در ابتدا باید دلایل افزایش قیمت بلیط هواپیما را بررسی کنیم :

دلایل زیادی برای گران بودن قیمت بلیط هواپیما وجود دارد ، شرکت های هواپیمایی که راهکار های زیادی برای افزایش سود دارند به همیل علت نمی توانند هزینه ها را کاهش دهند و رقابت محدود سبب شده که انگیزه برای کاهش نرخ قیمت بلیط ها ایجاد نشود. علاوه بر این، از آنجا که خطوط هوایی و ظرفیت را کاهش داده اند ، آنها الزاماً باید با پروازهای تکمیل شده پرواز کنند.

تجربه بیش از 10 سال خدمات هوایی و هواپیمایی و فعالیت در زمینه مسافرت و صنعت گردشگری به من یاد داد که چگونه بتوانم بهترین و مناسب ترین قیمت را برای بلیط هواپیما پیدا کنم.

1- افسانه ها را فراموش کنید ، قوانین بازی تغییر کرده است سعی کنید به روز باشید بیشتر مطالعه کنید با دنیای اینترنت و جستجوهای اینترنتی بیشتر آشتی کنید.

2- با تاریخ سفر و زمان سفر خود انعطاف پذیر باشید، گاهی ما مجبوریم با توجه به بودجه و هزینه های سفر مقصد، تاریخ و نوع سفر را تغییر دهیم تا بتوانیم به سفر برویم.

3- همیشه پروازهای مستقیم و بدون توقف بهترین گزینه نیستند، گاهی پروازهای غیر مستقیم و با دارای توقف ارزان تر هستند.

4- توجه داشته باشید همه موتورهای جستجو یکسان نیستند، گاهی یک بلیط هواپیما برای یک مقصد خاص در یک سایت دیگر ارزان تر و مناسب تر است، شرکت ها توقعات و دسترسی های متفاوتی دارند.

5- سعی کنید با یک شرکت مسافرتی دوست شوید، شرکت های مسافرتی با مشتریان دائمی خود بهتر برخورد می کنند و برای آنها تخفیفات و آفرهای ویژه ای را در نظر می گیرند.

6- از تخفیفات ویژه به مناسبت های مختلف غافل نشوید تخفیفات دانشجویی ، کارمندی و سایر امکاناتی که گاهی برای افراد خاص در نظر گرفته می شوند.

7- نیمه های شب یا اوایل صبح قیمت ها تازه تر و بهتر هستند ، برا سفر وقت بگذارید ، بلیط ارزان و مناسب همیشه در ساعات اولیه تمام میشود.

http://stkt.ir/NewsDetails-10403.html

ارسال نظر
نام شما :
آدرس وب سایت :
پست الکترونیک :
پیام شما :
کد امنیتی :