X
تبلیغات
صفحه اول تماس با ما RSS قالب وبلاگ
هر آنچه در مورد سفر باید بدانید
اطلاعات جامع گردشگری و تهیه بلیط هواپیما اگر قصد سفر دارید ما برای شما بهترین روش های سفر و شیوه های خرید بلیط ارزان هواپیما را پیشنهاد
فرهاد مرتضوی شنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۶


در سایت سالواتراول می توانید لیست بلیط ارزان اهواز را در دوره های 15 روزه مشاهده کنید، بعد از انتخاب بلیط هواپیمای اهواز، ارزان و مناسب و تاریخ مورد نظرتان، مشخصات خود را وارد نموده و از طریق درگاه اینترنتی خرید خود را انجام دهید، سپس بلیط اهواز صادر می شود. در فرودگاه برای سوار شدن به هواپیما نیازی به بلیط کاغذی و چاپ بلیط ندارید.


هنگام سوار شدن به هواپیما به مقصد اهواز کافیست تا عکس بلیط را نشان مامور کنترل فرودگاه دهید و کارت پرواز سوار شدن به هواپیما را دریافت نمایید.


هنگام خرید بلیط اهواز فقط در انتخاب ماه و تاریخ انتخاب کنید، نمودار ما بهترین زمان برای پرواز به اهواز را نشان می دهد.


با امکاناتی که سایت سالواتراول برای شما در نظر گرفته است، شما می توانید بهترین و ارزان ترین بلیط ها را برای اهواز خریداری کنید. لطفا دقت فرمایید، تمامی بلیط های چارتری به اهواز غیر قابل استرداد هستند.


اطلاعات مختصر درباره شهر اهواز

اهواز یکی از کلان‌ شهرهای ایران است، که در بخش مرکزی شهرستان اهواز قرار دارد و به‌ عنوان مرکز استان خوزستان شناخته می‌شود. جمعیت این شهر طبق آمار رسمی سال ۱۳۹۰ برابر ۱٬۱۱۲٬۰۲۱ نفر می‌باشد، که به‌عنوان هفتمین شهر پرجمعیت ایران به ‌شمار می‌آید.


اهوازدر بخش جلگه‌ ای خوزستان و با ارتفاع ۱۲ متر از سطح دریا واقع شده‌است. شهر اهواز با مساحت ۱۸۶۵۰ هکتار، به عنوان یکی از شهرهای وسیع ایران، محسوب می‌شود.


شرکت ملی مناطق نفت‌ خیز جنوب که بزرگ‌ ترین تولید کننده نفت ایران به شمار می‌آید، در اهواز مستقر می‌باشد. همچنین شرکت ملی حفاری ایران که بزرگ ‌ترین شرکت حفاری کشور محسوب می‌شود نیز در اهواز متمرکز می ‌باشد.


برخی از بزرگ ترین کارخانه ‌های کشور در این شهر جای دارند. رود خانه کارون پرآب ‌ترین رود خانه ایران، با سرچشمه گرفتن از کوه‌ های بختیاری، با ورود به اهواز، این شهر را به دو بخش شرقی و غربی تقسیم می‌کند.

بازار اهواز:

یکی از بازارهای قدیمی شهر اهواز، بازار عبدالحمید نام دارد. بازارچه ‌ای با ده‌ ها دست فروش در این بازارچه، دو بنای معروف مربوط به دوران حکم رانی شیخ خزعل همزمان با دوره قاجار نیز وجود دارد.

http://stkt.ir/NewsDetails-10436.html

ارسال نظر
نام شما :
آدرس وب سایت :
پست الکترونیک :
پیام شما :
کد امنیتی :